Web Tasarım Hizmetleri

 • Web Tasarım Hizmetleri
Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

İnternet'i kullanmayan kaldı mı? Dijital çağa girdiğimiz bu dönemde, çevrimiçi bu ağda herkesin aradığı bilgi, ürün ve hizmetler mevcut.

Çok beğendiğiniz gömlek, peynirli börek tarifi ya da acil ihtiyaçlarınıza cevap verecek çilingir firmaları İnternet'te sizin için varlar. Tüm bu bilgi akışı ve kullanıcıların işletmelerle bir araya gelmesi, web sitesi uzmanlarının verdikleri web tasarım hizmetleri sayesinde gerçekleşmektedir. Profesyonel tasarımcılar, işletmenizin ihtiyaçlarını keşfederek gerçekçi stratejiler belirleyip web tasarım, geliştirme ve analiz işlerini harfiyle yerine getirirler.
Modern ve profesyonel bir web sitesi için HTML5, CSS3 ve diğer trend dillerin ve yazılımların kullanımı, marka, rakip, hedef kitle ve anahtar kelime analizleri, mobil duyarlılık, grafik tasarım, içerik yönetimi, çözümsel testler, danışmalık ve seo optimizasyonu, web sitesi tasarım hizmetinin önemli bölümleridir. Şimdi, konuyu biraz daha açalım.
Web Tasarım Hizmetleri
Geleneksel web sitesi tasarım hizmetleri, firmaların bulunabilir olması için sadece reklam aracı olarak kullanılırken, İncir Yazılım olarak belirlediğimiz bu yenilikçi yaklaşımda web tasarım hizmetlerimiz, kullanıcı psikolojisi ve görüşleri dikkate alınarak, ziyaretçilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve olumlu geri dönüşlerle işletmeleri memnun edecek nitelikte özelleştirilmiştir. Bu çerçevede, profesyonel web tasarım hizmetleri şu süreçleri kapsamalıdır:
 • Markaların ihtiyaçlarının belirlenmesi
 • Dijital pazar, hedef kitle ve ilgili sektördeki rakip analizleri
 • Gerçek kullanıcıların yaklaşımlarından görüş ve tecrübelerinden faydalanma
 • Arama motorlarında sitenin bulunabilirliği için  Google adwords anahtar kelime planlayıcı ve diğer platformlarda anahtar kelime çalışmaları
 • İşletme alan adı (domain) yoksa, alan adı seçiminde danışmanlık yapma
 • İşletmeye web site tasarım örnekleri sunma ve işletmenin onayını alma
 • İşletmenin onayladığı örnek tasarımı hangi dille yazılacağına karar verme
 • İşletmenin de isteği dahilinde, web tasarım hizmetleri için en uygun platformu (Sıfırdan kodlama, Wordpress, vb.) bulma
 • Site içi SEO'ya ilişkin tanıtım yazıları, blog yazıları, resimler ve multimedya kullanımı
 • Yazılım sonrası işletmenin istediği uygulamaları siteye ekleme
 • Mobil duyarlılık, hız, tarayıcı ve kırık link testleri yapma
 • Kurumsal, siber güvenliği üst düzeyde ve hızı yüksek bir sunucuda, siteyi yayınlama
 • İsteğe göre, işletme sahiplerine yönetici paneli yönetimi eğitimleri vererek siteyi teslim etme.
Başarının sürdürülebilir olması için web siteyi güncel tutmak, tüm bakımlarının yapılması ve siteyi ziyaret eden kullanıcıların geri dönüşüm sürecini yönetme de önemli süreçlerdir.
Web Tasarım Hizmetleri Faydaları
Profesyonel web hizmetleri satın alan her boyuttaki işletmelerin iş potansiyeli şüphesiz artacaktır. Müşteri duyarlı bir web sitesiyle kurumsal kimlikleri ön plana çıkacak, işletmeler yeni müşteriler kazanacak, ürün ve hizmet pazarlamalarında artışlar gözlenecektir.
Müşteriler telefon dışında iletişim formu ve 7/24 çalışan akıllı asistan uygulamasıyla anında bilgi alabilecek. İşletmeler, sitelerinde blog yazılar yayınlayarak müşterilerine detaylı bilgiler sunacak. Ayrıca, sosyal medya paylaşımlarıyla müşterileriyle duygusal bağ kuracaklar. Sosyal medya hesaplarını siteye entegre edilmesiyle sitenin trafik akışı artacak.
Bir girişimci iseniz veya işletmeniz varsa, insanların keşfetmesi size çok iyi gelecek. İncir Yazılım ekibi olarak işletmenizin daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olacak, ziyaretçilerinizi birer müşterilere dönüştürecek ve marka değerini arttıracak profesyonel web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Tasarım Ajansı
Önceki Tasarım Ajansı
Tasarım Ajansı

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.