Snapchat Reklamları

  • Snapchat Reklamları

Snapchat Reklamları

Kendine özgü birçok özelliği bulunan ve bu özgünlüğü ile sosyal medya platformları arasında hiçbir zaman popülerliğini yitirmeyen Snapchat, oldukça potansiyelli reklam modelleri ile de öne çıkmayı başarmaktadır. Snapchat reklamları ile marka itibarınızı artırabileceğiniz gibi ürün ve hizmetlerinizin satışlarını da artırabilme olanağına erişebilirsiniz...

Snapchat 150 Milyondan Fazla Günlük Kullanıcı Sayısına Sahiptir!
 
Anlık mesajlaşma uygulaması olarak görülen Snapchat, dünya genelinde 150 milyondan fazla günlük kullanıcı sayısına sahiptir. Sosyal medya platformları arasında kendisine has özellikleri ile her daim sosyal medya kullanıcıları arasında itibar gören Snapchat, kendisine özgü reklam modelleri ile de adından çokça söz ettirmeyi başarmaktadır.
 
Özellikle 15-25 yaş aralığındaki genç kesime hitap eden Snapchat, bu yaş grubu hedef kitlesi olan şirketler için bulunmaz bir reklam aracıdır. Yüksek geri dönüşüm oranlarına sahip olan Snapchat reklamları ile başarıya ulaşmak çok zor değildir...
 
Düşük Maliyet Yüksek Verimlilik!
 
Ankara Reklam Ajansı olarak hangi reklam modelini tercih ederseniz edin profesyonel ekibimiz sizlere düşük maliyetler ile yüksek verimlilik elde edebileceğiniz bir çalışma stratejisi belirler. Snapchat reklamları ile de düşük maliyet yüksek verimlilik elde edebilmeniz amacı ile ekibimiz yoğun çabalar sarf etmektedirler.
 
Reklam verenlerin Snapchat reklamlarını yoğun bir şekilde tercih etmesinin en önemli nedenleri arasında bu önemli sosyal medya platformunda yüksek geri dönüşümlerin alınabilmesidir. Kullanıcılar anlık durum güncellemeleri paylaştığından dolayı günlük yoğun bir kullanıma sahip olması bu dönüşüm oranını artırmaktadır.
 
Snapchat Reklam Modelleri
 
Snapchat Sponsorlu Filtre Reklamlar: Snapchat uygulaması düzenli bir şekilde kullanan biri iseniz sponsorlu filtre reklamlara çokça şahit olmuşsunuzdur. Kullanıcıların bu filtreleri kullanması sayesinde viral bir reklam yapabilme fırsatını da yakalamış olursunuz.
 
Discover Reklamlar: Bu reklam modelinde arkadaş hikayeleri bölümü kullanılır. Belirlenen hedef kitleye 10 saniyelik reklam izlettirilir. Reklamın durum hikayesinde paylaşılmasından dolayı oldukça etkili geri dönüşlerin alınması mümkün olmaktadır.
 
Geofilter Sponsor Filtreleri: Snapchat reklamları arasında en dikkat çeken reklam modeli olan Geofilter Sponsor Filtreleri ile yerel bazda reklam çalışması yapabilirsiniz. Bu sayede reklamınız işinize yaramayacak kesime gözükmez bu durumda oldukça verimli bir reklam çalışması yapabilmenize olanak tanır.
 
Uygulama Reklamları: Adından da anlaşılacağı üzere snapchat kullanıcılarını uygulamalarınızı indirmeye teşvik etmeye yarayan bir reklam modelidir.
 
Snapchat reklam ajansı olan İncir Yazılım profesyonellerinden yardım alarak snapchat reklamları aracılığı ile etkili geri bildirimler alabilirsiniz. Ankara reklam ajansı olarak sizlere yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile bu hizmetleri sunduğumuzu belirtmek istiyoruz...

Snapchat Reklamları ile ilgili Paketlerimiz.