Linkedin Reklamları

  • Linkedin Reklamları

Linkedin Reklamları

Elit bir kesimin yer aldığı Linkedin, sosyal medya platformları arasında oldukça özel bir konumda yer almaktadır. Özellikle profesyonellerin aktif bir şekilde kullandığı bu özel mecrada reklamların ne denli etkili olabileceğini söylememize gerek yok sanırım..

Şirketlerin Marka Bilinirliklerini Artırabilecekleri En İyi Platform!
 
CEO'ların, iş insanların ve kariyerini geliştirmek isteyenlerin kullanmış olduğu oldukça prestijli bir sosyal medya platformu olan linkedin, özellikle KOBİ'lerin marka bilinirliklerini artırabilecekleri önemli bir sosyal medya kanalı olarak öne çıkmaktadır.
 
Şirketlerin potansiyel müşterilerine ulaşabilecekleri linkedin reklamları sizlere yüksek bir verimlilik vaat etmektedir. Linkedin platformunu dünya genelinde 600 Milyona yakın bir kitlenin kullandığını belirtelim. Bu önemli platformda yüksek fayda sağlayacak bir reklam stratejisi belirlemeniz halinde marka bilinirliğinizi artırabilmenin yanı sıra şirketinizin ürün ve hizmet satış grafiğininde yukarı yönlü bir seyir izlemesini sağlayabilirsiniz.
 
Linkedin Reklam Modelleri
 
1-Metin Reklamları: Ücretlendirmenin tıklama ve gösterim başına hesaplandığı metin reklamlarında hedef kitlenize uygun yaratıcı metinler oluşturarak verimli bir reklam yapmayı başarmış olursunuz.
 
2-Sponsorlu Reklamlar: Bu tür reklamlar Facebook öne çıkar özelliği ile aynı mantıkla çalışmaktadır. Önemli olduğuna karar verdiğiniz bir içeriğinizin çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istemeniz halinde sponsorlu reklamları kullanabilirsiniz.
 
3-Display Reklamlar: Bu reklam modelinin en önemli avantajı sitenize ziyaretçi çekebilmenize olanak sağlamasıdır. Ayrıca bu reklam modelinde reklamlarınızın hangi konumda yer alacağına siz karar verebilirsiniz.
 
4-Sponsorlu Linkedin Mailleri: Linkedin reklamları arasında oldukça etkili bir yöntem olan sponsorlu linkedin mailleri bu özel sosyal medya platformuna sahip 600 Milyon kullanıcıya ulaşabilmenize olanak tanır. Bu reklam modelinde hedef kitle oluşturarak hedefinizi tam 12'den vurabilecek reklam stratejisi geliştirebilirsiniz.
 
5-Şirket Takip Reklamları: Bu reklam modeli adından da anlaşılacağı üzere şirketlerin takipçi sayılarını artırmak amacı ile kullanabilecekleri bir linkedin reklam modelidir.
 
Ankara Reklam Ajansı olarak linkedin reklamları ile ilgili bir çalışma başlatmadan önce firmanızın hedef kitlesini araştırmaktayız. Bu sayede linkendin reklamları ile bütçenizi en verimli şekilde kullanabilmenize olanak tanımaktayız. Ankara Yazılım Firması olarak Linkedin reklamları yayınlanmaya başladığından bu yana hizmet vermiş olduğumuzdan dolayı en etkili reklam stratejisini bizlerle oluşturabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz...

Linkedin Reklamları ile ilgili Paketlerimiz.