Google Görsellerden İçerik Kaldırma

  • Google Görsellerden İçerik Kaldırma
Google Görsellerden İçerik Kaldırma

Google Görsellerden İçerik Kaldırma

İnternette kendime ait görselleri nasıl kaldırabilirim? sorusunu soran kişiler Google Görsellerden İçerik Kaldırma hizmetlerimizden yararlanabilirler.

İnternette kendime ait görselleri nasıl kaldırabilirim? sorusunu soran kişiler Google Görsellerden İçerik Kaldırma hizmetlerimizden yararlanabilirler. Oldukça tecrübeli olan hukuk ve bilişim ekibimiz itibarınız üzerinde negatif etki yaratabilecek görselleri kaldırmak için hızlı bir şekilde çalışma başlatmaktadırlar...
 
48 Saatte Google Görsellerden İçerik Kaldırma Hizmeti
 
Sizden habersiz paylaşılan görsellerin kişisel itibarınıza, markanıza veya şirketinize zarar verebileceğini düşünüyorsanız Google Görsellerden İçerik Kaldırma hizmetlerinden hızlı bir şekilde yararlanmanızı tavsiye ediyoruz.
Hukuk ve Bilişim alanlarında yıllardır çalışmalar yürüten ekibimiz 48 saat gibi kısa bir sürede istemediğiniz fotoğrafların kaldırılmasını sağlamaktadırlar. Ekimiz fotoğraflarınızın yayınlanmasına ilişkin hukuki süreçleri başarılı bir şekilde yöneterek olumsuz bir durum ile karşı karşıya kalmanızın önüne geçmektedirler.
 
Kişilik Haklarınızın İhlal Edilmesinin Önüne Geçiyoruz!
 
İtibar yönetimi alanında sektörün en tecrübeli ekibine sahip olan ajansımız kişilik haklarınızın ihlal edilmesinin önüne geçmektedir. Ajansımızın bilgi havuzundan çıkarılan olumsuz fotoğraflar ekibimizin başarılı girişimleri ile İnternet ortamından sonsuza dek kaldırılır.
Ankara İtibar Yönetimi ajansı olan İncir Yazılım hukuk ve bilişim ekibi Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarından istemediğiniz görselleri kaldırır ve aynı zamanda kaldırılan içeriklerin tekrar yayınlanmaması içinde teknik takibini özel yazılımlar ile sürdürür.
 
Marka İtibarınızı Korumaya Özen Gösterin!
 
İtibar yönetimi özellikle firmaların büyük bir titizlik ile üzerinde durması gereken konuların başında gelmektedir. Günümüzde birçok firma bu konuya yeterince önem vermedikleri için gerçek potansiyellerini de yansıtmaktan geri kalabilmektedirler.
Google Görsellerden İçerik Kaldırma gibi hizmetlere yoğunlaşılması marka itibarını artırabileceği gibi dolaylı yoldan da olsa markanın ürün ve hizmet satışlarının artmasına katkıda bulunmaktadır. İtibar yönetimi gibi hizmetleri profesyonel bir ajanstan almanız halinde sandığınızdan çok daha başarılı sonuçları elde edebilirsiniz.
Maddi ve manevi kayıplara neden olabilecek görsellerin firmanıza ve markanıza daha fazla zarar vermemesi için acele etmelisiniz. Tüm arama motorlarında itibarınızı düşürebilecek görsel içerikleri kaldırmak için alanında uzmanlığını kanıtlamış olan profesyonellerimizden destek alabilirsiniz.
Ankara İtibar Yönetimi Ajansı olan İncir Yazılım hukuk ve bilişim alanında uzman olan personellerden Google Görsellerden İçerik Kaldırma hizmeti almak ve size özel fiyat tekliflerinden yararlanmak için sizleri ofislerimize bekliyoruz...

 

İnternetten İçerik Kaldırma
Önceki İnternetten İçerik Kaldırma
İnternetten İçerik Kaldır...

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.