Editoryal

  • Editoryal

Editoryal

Markanızın mesajını hedef kitlenize en doğru bir şekilde aktarabilmek amacı ile editoryal süreçlere ihtiyaç duyulmaktadır. Aynı zamanda ürün ve hizmetlerinizin sağlamış olduğu faydaları potansiyel müşterilerinize kısa ve net bir şekilde aktarabilmek amacı ile Ankara reklam ajansı olan İncir Yazılım profesyonel ekibinden içerik üretim hizmeti alabilirsiniz...

Hedeflediğiniz Kitleye En Doğru Şekilde Ulaşın!
 
Editoryal hizmetlerin amacı özgün bir dille oluşturulan metinlerin en doğru bir şekilde hedef kitleye ulaştırılmasıdır. Firmanın mesajının iyi bir şekilde yazılmış ve yaratıcı olması gerekir bu nedenle de reklam ajansı profesyonellerinden mutlaka içerik üretimi hizmeti satın alınması gerekmektedir.
 
Metnin bütünlüğünün korunması ve yazının tarzının bozulmaması ancak ve ancak kaliteli içerik yazarı kadrosuna sahip reklam ajansı ile çalışılmasıyla mümkündür. Kısaca editoryal bir süreçten geçen içeriklerin okunabilir ve doyurucu olması gerekmektedir.
 
Kaliteli bir İçerikte Şu Özelliklerin Bulunması Gerekir!
 
1-Okuyanı sıkmamalı,
2-Yazım kurallarına uygun olmalı,
3-Merak uyandırmalı,
4-Sade ve akıcı bir dille yazılmalı,
5- Son olarak ise iletilmesi istenen mesajın ideal uzunlukta olması gerekir.
 
Profesyonel Editoryal Destek İçin İncir Yazılım!
 
Firmaların hedef kitlelerine kolaylıkla ulaşabilmeleri için mutlaka profesyonel editoryal desteği almaları gerekmektedir. Aksi takdirde ürün ve hizmetlere ne kadar iyi yatırımlar gerçekleştirilirse gerçekleşsin hedeflenen satış rakamlarına ulaşılabilmesi söz konusu olmayacaktır.
 
Verilmek istenen mesajın yazım kurallarına uygun bir şekilde ideal bir uzunlukta olması büyük bir öneme sahiptir. Reklam ajansı bünyesinde çalışan içerik yazarları sizlerle ortak bir çalışma gerçekleştirerek hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı en doğru şekilde aktarabilmenizi sağlamaktadırlar.
 
Minimum Sürede Maksimum Verim!
 
İçerik üretimi sürecinin zamanlaması da kritik bir öneme sahiptir. Markaların indirim ve kampanyalarını doğru zamanda müşterilerine aktarabilmeleri amacı ile bu tür çalışmalarda minimum sürede maksimum verim elde edilmeye çalışılmaktadır.
 
Editörlerimiz içeriklerinizi hazırlarken hedef kitleniz ile empati kurarak çalışmalar yürütmektedirler. Bu şekilde hedef kitlenizin istek ve ihtiyaçları en doğru şekilde analiz edilerek kaliteli bir içerik çalışmasının ortaya çıkması sağlanır.
 
SEO kurallarına uygun, marka bilinirliğinizi artıracak ve aynı zamanda ürün veya hizmet satışlarınızı pozitif yönde etkileyecek içeriklere sahip olmak için adresiniz mutlaka Ankara Reklam Ajansı olan İncir Yazılım olmalıdır...