Mobil Uygulama Reklamları

  • Mobil Uygulama Reklamları

Mobil Uygulama Reklamları

Kullanım oranı milyonlara ulaşan mobil uygulamalara reklam vererek hedeflemiş olduğunuz kitlelere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara Yazılım Ajansı İncir Yazılım'da Mobil uygulama reklamları tamamen potansiyel müşterilerinize dönük bir şekilde hazırlanmaktadır...

Mobil Uygulama Pazarının Büyüklüğünden Payınızı Alın!
 
Google'un elde etmiş olduğu verilere göre mobil uygulama pazarı mobil dünyanın %75'ini eline geçirmiş durumda. Bu durum gösteriyor ki her 4 kişiden 3'ü mobil uygulama reklamlarına maruz kalıyor. Bu denli büyük bir pazarda yerinizi alıp ürün ve hizmet satışlarınızı artırmak için geç kalmayınız.
 
Ankara reklam ajansı olarak Mobil uygulama reklamları ile amaçladığımız minimum maliyet maksimum verimliliktir.  Uygulama reklamları hususunda tecrübeli olan ekibimiz reklam bütçenizi en sağlıklı şekilde kullanabilmeniz amacı ile yoğun çalışmalar yürütmektedirler.
 
Mobil Uygulama Reklamlarının 7 Avantajı!
 
1- Hareket Halindeki Müşterilerinize Ulaşırsınız: Mobil uygulama reklamları ile akıllı cihaza sahip potansiyel müşterilerinize hareket halindeyken dahi ulaşabilirsiniz. Bu sayede hedef kitlenizi her ortamda yakalayabilme olanağına erişmiş olursunuz.
2-Rakiplerinizden Asla Geri Kalmazsınız: Müşterilerinizin ihtiyaçlarına her an cevap verebilecek bir reklam stratejisi belirlemeniz halinde asla rakiplerinizden geride kalmazsınız.
3-Müşterileriniz ile İlişkilerinizi Geliştirebilirsiniz: Müşterilerinizin her an karşısına çıkan ve ihtiyaçlarına cevap veren bir yapıda olmanız müşteriniz ile aranızdaki ilişkiyi ciddi bir şekilde geliştirecektir.
4-Marka Bilinirliğini Artırabilirsiniz: Mobil uygulama reklamları potansiyel müşterilerinizin sizi sürekli görmesine bunla doğru orantılı olarak da marka bilinirliğinizin artmasına olanak sağlamaktadır.
5-Marka Sadakati Yaratabilirsiniz: Hedef kitlenizin her ihtiyacına cevap verebilecek bir reklam stratejisine sahip olmak marka sadakatine de önemli katkılar sağlamaktadır.
6- Ölçülebilir Veriler Elde Edebilirsiniz: Mobil uygulama reklamları ölçülebilir veriler elde edebilmenize bununla paralel olarak yeni kampanyalar ve stratejiler geliştirebilmenize olanak tanımaktadır.
7-Düşük Reklam Yatırımı Gerçekleştirebilirsiniz: Mobil uygulama reklamlarının en önemli avantajı düşük reklam yatırımı yapılabilmesine olanak tanımasıdır. Hedef kitleyi tam 12'den vurabilecek bir nitelikte olan bu reklam türü reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanabilmenize olanak tanımaktadır.
 
Ankara yazılım ajansı olan İncir Yazılım profesyonellerinden mobil uygulama reklamları ile ilgili destek almak için geç kalmayın. Ankara reklam ajansı olarak yıllardır ciddi çalışmalar yürüten İncir Yazılım ekibi ile çalışmak için acele etmelisiniz...