İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz

  • İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz
İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz

İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz

İtibar yönetiminin önemli bir aşaması olan video içeriklerin kaldırılması kişisel ve marka itibarının korunabilmesi için büyük bir öneme sahiptir.

İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz

İtibar yönetiminin önemli bir aşaması olan video içeriklerin kaldırılması kişisel ve marka itibarının korunabilmesi için büyük bir öneme sahiptir. Şirket ve markalar Google içerik kaldırma hizmetlerinden yararlanarak var olan itibarlarını koruyabilecekleri gibi itibarlarının yükselmesine de önemli katkılar sağlayabilmektedirler...

İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz

Ankara İtibar Yönetim Ajansı olan İncir Yazılım'ın profesyonel Bilişim ve Hukuk ekibi sayesinde istemediğiniz videolarınızı kaldırabilirsiniz. Google içerik kaldırma hizmetlerinde büyük bir öneme sahip olan video içeriklerin kaldırılması işlemi büyük bir hızla gerçekleştirilmektedir.

Sektörün en deneyimli uzmanlarını bünyesinde bulunduran İncir Yazılım, 48 saat gibi kısa bir sürede istemediğiniz video içeriklerin Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarından kaldırılabilmesini sağlamaktadır.

İtibar Kayıpları Yaşamamak İçin: İncir Yazılım!

Özellikle günümüzde Youtube gibi bir platformun oldukça popüler olması bir video içeriğin saniyeler içerisinde milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Bir anda milyonlarca kişiye ulaşan bu video içeriklerin kötü bir amaç için kullanılması da söz konusu olabilmektedir.

Google'da bir video içeriğin kaldırılabilmesi için suç teşkil etmesi, özel hayatı ihlal etmesi, pornografik görüntüler olması ve ifşa niteliği taşıması gerekmektedir. Bu tür özellikte yayınların kaldırılması için ekibimiz 48 saat yoğun bir çaba göstermektedir. Videonun kaldırılma süresi videonun niteliğine göre değişebileceğini unutmamalısınız.

Etkili Sonuçlar İçin Profesyonel Ajanslar ile Çalışın!

İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz başlığı ile birçok içerik görebilirsiniz. Ancak bu tür Google içerik kaldırma hizmetleri profesyonel olmayan kişiler tarafından da yapılabilmektedir. Amatör kişilerden bir tür hizmetlerin alınması yarardan ziyade çok daha büyük zararların yaşanmasına neden olabilmektedir.

Ankara İtibar Yönetimi Ajansı olan İncir Yazılım, itibar yönetimi hizmetlerinde yıllarca dirsek çürütmüş personeller ile video içerik kaldırma hizmetlerini yürütmektedir. Hukuk ve Bilişim alanında uzmanlığını kanıtlamış olan personeller ile çok hızlı sonuçlar alabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip olması Ankara İtibar Yönetim Ajansı olan İncir Yazılım'ı her daim diğer ajanslardan öne çıkarmıştır. Uzman kadro yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile bu hizmetleri sizlere sunmaktadırlar.

Google İçerik Kaldırma hizmetleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak, İncir Yazılım profesyonellerinden detaylı bilgi almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için sizleri ofislerimize bekliyoruz...

 

Google Görsellerden İçerik Kaldırma
Önceki Google Görsellerden İçerik Kaldırma
Google Görsellerden İçeri...

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.