İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz

 • İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz
İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz

İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Kaldırıyoruz

Sanal dünyada kaldırılmasını istediğiniz haber ve içerikleri uluslararası alanlarda da oldukça fazla tecrübesi olan Uzman Bilişim ve Hukuk personelimiz hızlı bir şekilde yayından kaldırmayı başarmaktadırlar.

Sanal dünyada kaldırılmasını istediğiniz haber ve içerikleri uluslararası alanlarda da oldukça fazla tecrübesi olan Uzman Bilişim ve Hukuk personelimiz hızlı bir şekilde yayından kaldırmayı başarmaktadırlar. Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ajansı olan İncir Yazılım ile internetten olumsuz haberleri kaldırmak artık çok kolay!
 
İnternetten Olumsuz Haberlerinizi Hızlı Bir Şekilde Kaldırıyoruz
 
Ankara İtibar Yönetimi Ajansı olarak sektörün en tecrübeli ekibine sahip olan İncir Yazılım ile hakkınızda çıkan yalan, yanlış ve asılsız haberleri hızlı bir şekilde kaldırabilmeniz mümkündür. Kişisel veya marka itibarınıza zarar verebilecek olan içeriklerin kaldırılması için ekibimiz şu çalışmaları gerçekleştirmektedirler;
 • Yalan, yanlış ve asılsız olan içeriklerin listelenmesi,
 • İçeriklerin analizinin yapılması ve strateji belirleme,
 • İçeriklerin kaynaklarının kaldırılması,
 • İçerik ve haberlerin linklerini Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarından kaldırma,
 • Haber sitelerinden veya video platformlarından fotoğraf ve videoların kaldırılması,
 • Raporlama ve kaldırılan içeriklerin yeniden yayınlanmaması için gerekli tedbirlerin alınması gibi çalışmalar yapılmaktadır...
İncir Yazılım Profesyonelleri ile Çalışmanız Halinde Şu Faydaları Görürsünüz!
 • Tüm içerikler kaynakları ile kaldırılır. Bu sayede hakkınızda çıkan asılsız haberlerin tekrar gün yüzüne çıkması önlenir.
 • İçerik ve haberler kalıcı olarak site veri tabanlarından ve arşivlerinden kaldırılır.
 • Arama motorlarında içerik linklerinin çıkmasını önlemek için gerekli SEO çalışmaları yapılır.
 • Kaldırılan içerikler ile ilgili haftalık raporlar alırsınız.
 • İncir Yazılım Bilişim ve Hukuk Ekibi kaldırılan haberlerin tekrar yayınlanmayacağının garantisini verir.
7/24 Takip ve İzleme İçin İncir Yazılım!
 
Ankara İtibar Yönetimi Ajansı olan İncir Yazılım uzmanları internetten olumsuz haberleri kaldırmak ile kalmaz aynı zamanda kaldırılan bu içeriklerin takibini ve izlemesini de büyük bir titizlik ile yapar. Özel yazılım araçları ile takibi yapılan içeriklerin tekrar yayına alınması bu sayede söz konusu olmayacaktır.
İnternetten Olumsuz Haberleri kaldırmak asla amatörlere bırakılacak kadar basit işlemler değillerdir. Sanal ortamda kendisini itibar yönetimi uzmanı olarak tanıtan kişileri ciddiye almayınız. Bu tür kişilerin yaptıkları veya yaptıklarını sandıkları çalışmalar kişisel ve marka itibarınıza büyük hasarlar verebilir.
İnternetten Olumsuz Haberleri kaldırmak hususunda yıllardır alanında uzmanlığını kanıtlamış Bilişim ve Hukuk uzmanlarını bünyesinde barındıran İncir Yazılım'dan destek talep ederek itibarınızın zedelenmesinin önüne geçebileceğiniz gibi var olan itibarınızın güçlenmesine de önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için sizleri İncir Yazılım Ofislerine Bekliyoruz...

 

Bireysel İtibar Yönetimi
Önceki Bireysel İtibar Yönetimi
Bireysel İtibar Yönetimi

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.