Biz Kimiz?

  • Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Piyasaya ilk çıktığı günden beri en çok güvenilir kuruluş ibaresine sahip olmak için çaba sarf eden İNCİR YAZILIM kısa zamanda tanınarak referanslarını bir bir arttırmaya devam etmektedir.

Web tasarım sektörüne giriş yapan İNCİR YAZILIM, kısa zamanda büyük mesafeler almıştır. Müşteri hizmetini ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutan İNCİR YAZILIM geleceğe emin adımlarla yürümekte ve web tasarım ve IT sektöründe bilinen bir firma olabilmek için sağlam adımlarla yol almaktadır.
 
Yaptığı işlerde titizlik ile kaliteye önem veren şirketimiz bünyesinde kendi alanlarında profesyonel personeller bulunmaktadır. Firmamız, Asp.Net, C#, MVC, Angular , jQuery, SQL gibi programlama dillerinde geliştirme yaparak, kendi sektöründe öncü bir kurum olmak için güvenilirlik ilkesini görev edinerek yaptığı tüm projeleri eksiksiz yerine getirmektedir.
 
Yurtiçinde güvenilir kuruluşlar ile çalışan İncir Yazılım müşterilerinin hosting ihtiyaçlarına sorunsuz olarak yanıt vermektedir.
Firmamız, günümüz teknolojisini iyi kullanarak rakiplerinin önüne geçmeye, sorun yaşatmadan gereksiz iş kaybının ve motivasyon bozukluğunun engellenmesine çalışmaktadır. İNCİR YAZILIM, gün içinde etkin desteği, esnek ücretleri ve uygun koşulları ile Web Tasarım sektöründe ileriye doğru yol almaya devam etmektedir.
 
Misyonumuz; her zaman güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, isteklere yönelik çözümler üreten, kaliteye önem veren sektöründe ilerici bir kurum olmaktır.
 
Vizyonumuz; uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yeniliklere öncülük eden, tüm beklentileri karşılayan ve müşterilerine güven veren bir işletme olmak.