Google Arama Sonucu Kaldırma

  • Google Arama Sonucu Kaldırma
Google Arama Sonucu Kaldırma

Google Arama Sonucu Kaldırma

Google Arama Sonucu Kaldırma işlemlerine olan rağbet oldukça fazladır. Birçok kişi kendi rızaları olmadan kendileri ile ilgili itibarlarını düşürecek içeriklerin üretilmesi nedeniyle Google İçerik Kaldırma talebinde bulunmaktadırlar...

Google Arama Sonucu Kaldırma işlemlerine olan rağbet oldukça fazladır. Birçok kişi kendi rızaları olmadan kendileri ile ilgili itibarlarını düşürecek içeriklerin üretilmesi nedeniyle Google İçerik Kaldırma talebinde bulunmaktadırlar...

Profesyonel Google Arama Sonucu Kaldırma Hizmetleri

Ankara İtibar Yönetimi Ajansı olarak oldukça profesyonel hizmetlerin altına imzasını atan İncir Yazılım ajansı ile talep ettiğiniz Google Arama Sonucu Kaldırma işlemlerini çok kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. İncir Yazılım bünyesinde bulunan Hukuk ve Bilişim uzmanları içeriklerinizi mümkün olan en kısa sürede arama motorlarından kaldırmayı başarmaktadırlar.

Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında itibarınızı düşüren içeriklerin hızlı bir şekilde kaldırılmasının gerekli olduğu bilinci ile çalışmalar yürüten uzmanlar 48 saat gibi kısa bir sürede Google içerik kaldırma işlemlerini gerçekleştirmektedirler.

Hangi İçerikler Kaldırılır?

Google Arama Sonucu Kaldırma hizmetlerinden yararlanmak için içeriğin bazı kriterlere uygun olması gerekmektedir. Aksi takdirde arama motoru personelleri içerik kaldırma talebinizi reddedebilmektedirler. Google içerik kaldırma talebine uygun içerikler şu şekildedir;

  • Banka hesap numaraları
  • Ulusal kimlik numaraları
  • İmza görseli
  • Kredi kartı numarası
  • Pornografik resimler veya videolar
  • Kimsenin bilmesini istemediğiniz kişisel tıbbi veriler

Google içerik kaldırma talebi oluşturacaksınız içeriklerinizin bu özelliklere uygun olması gerekir aksi takdirde içeriğin Google'dan kaldırılması söz konusu olmayacaktır.

Sektörün En Tecrübeli Ankara İtibar Yönetimi Ajansı

Google Arama Sonucu Kaldırma gibi işlemlerde başarıya ulaşmak için mutlaka bu alanda profesyonel çalışmalar yürüten ekipler ile çalışmanız gerekmektedir. Bir web sitesi açıp kendisinin bu işi başarılı bir şekilde yaptığını iddia eden kişilerde bulunmaktadır. Bu tür kişilerden hizmet almanız halinde çok daha büyük sorunlar ile karşılaşabilmeniz söz konusu olabilmektedir.

Ankara İtibar Yönetimi Ajansı olan İncir Yazılım profesyonelleri sayesinde Google içerik kaldırma hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz içerikler çok kısa bir süre içerisinde kaldırılarak yıllarca yükseltmiş olduğunuz itibarınızın düşüş yaşamasının önüne geçebilirsiniz.

İtibar yönetimi alanında sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ajansı olan İncir Yazılım bilim ve hukuk uzmanları sayesinde itibarınızın düşmesini engelleyebileceğiniz gibi aynı zamanda mevcut itibarınızın gelişmesine de önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Google Arama Sonucu Kaldırma işlemlerinde profesyonel destekler almak istiyorsanız sizleri İncir Yazılım ofislerine bekliyoruz.

 

İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz
Önceki İstemediğiniz Videolarınızı Kaldırabilirsiniz
İstemediğiniz Videolarını...

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.