Google'dan Haber Kaldırma

  • Google'dan Haber Kaldırma
Google'dan Haber Kaldırma

Google'dan Haber Kaldırma

İnternet kullanıcılarının yayıncı olduğu günümüzde Google'dan haber kaldırma hizmetlerine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

İnternet kullanıcılarının yayıncı olduğu günümüzde Google'dan haber kaldırma hizmetlerine daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü sanal dünyada denetim oldukça zordur ve bunu kullanmak isteyen birçok kötü niyetli kişi bulunmaktadır...
 
 
Hızlı Google'dan Haber Kaldırma Hizmetleri
 
İnternet kullanıcıları gün içerisinde birçok asılsız haber ve karalamalara maruz kalmaktadır. Bu asılsız haberler kimi zaman bir kişiye, şirkete veya markaya zarar verebilmektedir. İşte bu tür asılsız haber ve karalamaların hızlı bir şekilde yayından kalkması itibar yönetimi açısından kritik bir öneme sahip olmaktadır.
Yıllardır Google içerik kaldırma hususlarında hizmetler sunan Bilişim ve Hukuk uzmanlarımız şirketinize veya markanıza zarar verebilecek nitelikte olan asılsız haberleri 48 saat gibi oldukça kısa bir sürede kaldırmayı başarmaktadır.
 
Asılsız Haberlerin Kaldırılması Neden Önemlidir?
 
Ankara itibar yönetimi ajansı profesyonelleri olarak asılsız haberlerin hızlı bir şekilde kaldırılmasının en önemli nedenini yıllarca korumaya ve geliştirmeye çalıştığınız itibarınızın zarar görmemesi yanıtını verebiliriz. Bu asılsız haberler markanıza ve kurumsal kimliğinize zarar verebileceğinden dolayı ürün ve hizmet satışlarınızın da negatif bir şekilde etkilenmesine sebebiyet verebileceğini unutmamalısınız.
Dünya genelinde yapılan araştırmalarda insanların %90'ının güncel haberleri akıllı telefonlarından takip ettikleri görülmüştür. Bu denli yüksek bir kitlenin size zarar verebilmek amacı ile yayınlanan bu asılsız haberleri görmesi  satın alma davranışlarını olumsuz etkileyebilecektir.
 
İnsanlar Dijital Dünya'da Yayınlanan İçeriklere İnanma Eğilimindedirler!
 
Burada gerçek olan şu ki markanız ve şirketiniz sık sık asılsız haberler ile gelecekte karşı karşıya kalacaktır. Bu asılsız haberlere inanan bir kesimin olacağını unutmamalısınız. Teknolojinin gelişmesi ile insanların araştırma kabiliyetleri azaldığı için bu tür haberler sizlere sıkıntı yaratabilecektir. Google'dan haber kaldırma işinin mümkün olan en kısa sürede yapılması şirketiniz ve markanız için kritik bir öneme sahip olacaktır.
Ankara itibar yönetimi ajansı olan İncir Yazılım'ın Bilişim uzmanları Google içerik kaldırma işlemlerini çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedirler. Bu sayede asılsız haberlerden en minimum şekilde etkilenmeniz sağlanır. Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firmamızdan bu tür hizmetleri almak ve size özel fiyat tekliflerini öğrenmek için sizleri ofislerimize bekliyoruz...

 

Kurumsal İtibar Yönetimi
Önceki Kurumsal İtibar Yönetimi
Kurumsal İtibar Yönetimi

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.