Web Sitesi Tasarımı

 • Web Sitesi Tasarımı
Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı

İnternet çağı, küçük işletme ya da girişimcilerin profesyonel özelliklerini öne çıkarmaları ve daha büyük firmalarla rekabet etmeleri heyecan verici.

Web sitesi tasarımı ile her şey daha basit ve çekici. İşletmenize göre özelleştirilmiş dijital içerikler, görseller, tanıtım yazıları ve tasarımlar, markanızın kurumsal kimliğini ön plana çıkaracağı şüphesiz. Yeni müşterileriniz, İnternet'in her sayfasında ve onları keşfedecek mekanizma, iyi dizayn edilmiş web siteleridir.
Web siteleri, büyük şirket olma hayalleri kuran markalar için ofis veya iş yeri kadar önemlidir. Yapılan bir araştırmaya göre, İnternet kullanıcılarının %70'i, şirketlerin web sitelerine sahip olmaları gerektiği yönünde. Aslında istatistikler de bunu doğruluyor. İnsanların büyük bir kısmı, aradıkları ürün ve hizmetleri Google gibi arama motorlarında buluyorlar. Neden mi?
Web Sitesi Tasarımı için 10 Neden
Neden hala insanların sizi aramasını bekliyorsunuz? İşletmeniz varsa ve bir İnternet sitesine sahip değilseniz, neler kaçırdığınızı görelim.
 1. Bir İnternet sitesine sahip olarak müşterilerinizin size 7/24 ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Hem de evlerinden ve konforlu bir şekilde.
 2. İşletmenizin adres, telefon gibi iletişim bilgilerini, açılış saatlerini, ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.
 3. Sosyal medya hesaplarınızı siteye bağlayarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.
 4. Web sitesi tasarımı sayesinde analitik araçlardan yararlanarak, ziyaretçilerin sitenizi nasıl bulduklarını, coğrafi konum ve hangi ürünlerinizi beğendiklerini anlayabilirsiniz.
 5. Çevrim içi bir kimlikle güvenilir ve saygın olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz.
 6. Ürün ve işlerinizi doğrudan İnternet sitesi üzerinden pazarlamanın maliyeti daha az ve basit.
 7. Kira, işçi ücretleri gibi parasal sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.
 8. Yerel şirketinizi, coğrafi engelleri aşarak Dünyanın her noktasına ulaştırabilirsiniz.
 9. Facebook, Google Adwords gibi platformlarda dijital reklam kampanyaları başlatabilirsiniz.
 10. Rakiplerinizin web siteleri varsa, hedeflediğiniz yeni müşterileri kaçırma riski yüksek. Hiçbir fırsatı kaçırmamak ve rekabeti sağlamak için web sitesi tasarımı şart.
Bir web sitenizin olması, müşterilerinizin sizden alışveriş yapmasını kolaylaştıracaktır. Birçok İnternet ziyaretçisi, iş yerinize gelmek yerine, web sitenizi ziyaret etmeye daha meyillidir.
Web Sitesi Tasarımı Hizmetleri
Web sitesi tasarlama, uzman bir ekip işidir. Web tasarımcılar, hedefe yönelik kullanışlı bir site oluşturmak için css, html ve javascript gibi kodlardan görsel tasarıma, site şablonundan güvenliğe kadar hemen her konuda bilgi sahibidirler. Kullanıcı dostu ve benzersiz arayüze sahip web sitesi tasarlamak için multimedya (Video ve ses), mobil uyumluluk, Seo, sayfa yüklenme hızı, formlar, yenilik ekleme araçları ile ilgili hizmetlerle tasarım faaliyetlerini gerçekleştirirler. En son web sitesi tasarım tekniklerini kullanarak web sitenizi tasarlar, oluşturur ve özelleştirir. Benzersiz arayüz tasarımıyla dijital ürünleri daha çekici hale getirir ve kullanıcı etkileşimini sezgisel hale getirirler.
Sonuç olarak, web sitesi tasarımı hizmetleri veren profesyonel bir web tasarım firmasıyla markanızın aramalarda üst sıralara çıkacağı ve yeni müşteriler kazanacağınız aşikar. Tüm web tasarımlarımız, şirketinizin ve müşterileriniz ihtiyaçlarını karşılamak üzere sıfırdan inşa edilerek oluşturulmuştur. Güvenliği arttırılmış, mobil uyumlu kusursuz projeler peşindeyseniz, İncir yazılım ekibi olarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kurumsal Web Tasarım
Önceki Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.