Outdoor Reklamları

  • Outdoor Reklamları

Outdoor Reklamları

Açık hava reklamcılığı olarak da isimlendirilen Outdoor Reklamları marka imajına önemli katkıları olan etkili reklam çalışmalarıdır. Tüketicilere evlerinin dışında da ulaşmak isteyen markalar son 15 yıldır bu tür reklamlara çok daha fazla rağbet göstermektedirler...

Marka Mesajını Güçlendirmek İçin Outdoor Reklamları
 
Outdoor Reklam Ankara ajansı olarak yıllardır markalara sunmuş olduğumuz bu reklam çalışmalarının en büyük avantajı tüketicinin satın alma kararı vermeden önce bilinçaltına marka mesajını etkili bir şekilde yerleştirebilmesi gelmektedir. Bu durumda tüketicinin satın almayı daha kolay gerçekleştirebilmesini sağlamaktadır.
 
Reklam panoları, bina kaplamaları, tezgâh reklamları ve alışveriş merkezi posterleri Outdoor Reklamları arasında en çok tercih edilen örneklerdir. Bu tür reklamlar tüketicilerin karşısına genellikle yürürken, toplu taşımada iken veya otomobille gezinti yaparken çıkmaktadır.
 
Hedef Kitlenize Aracısız Bir Şekilde Ulaşın!
 
Marka imajını güçlendirmek, bilinçaltında yer etmek ve hedef kitleye aracısız bir şekilde ulaşmak isteyen firmaların ilk tercih ettiği reklam modeli Outdoor Reklamları olmaktadır. Tüm yaşan alanlarımızda yer edinen bu tür reklamlar günümüzde televizyon reklamlarından sonra en verimli reklam türü olarak gösterilmektedir.
 
Bu tür reklam modeli ile firmalara çalışmalar yapacak olan reklam ajansı ekipleri mutlaka yaratıcı olmalıdır. Outdoor Reklam süreci başarılı bir şekilde yönetilmediği takdirde firmalara yarardan ziyade zarar verecektir.
 
Outdoor Reklamlarının Markalara Sağlamış Olduğu Avantajlar!
 
1- Outdoor Reklamları hedef kitle hemen fark eder.
2- Akılda kalıcılığı yüksek reklam türüdür.
3- Firmaların marka imajı yaratma serüveninde önemli katkılar sağlar.
4-Rakiplerden ayrışmak için en iyi reklam modelidir.
5- Ürün ve hizmetlerinizi düşük bütçeler ile hedef kitleye tekrar tekrar gösterebilme imkânı sağlar.
6- Markanın mesajı tüketicinin bilinçaltına çok daha kolay yerleşir. Bu durumda satın almayı kolaylaştırır.
7- Kampanyalar, lansmanlar ve özel tanıtımlar geniş kitlelere hızlı bir şekilde duyurulur.
 
Outdoor Reklam Ankara ajansı olarak sizlere bu reklam türünde oldukça profesyonel hizmetler sunmaktayız. İncir Yazılım profesyonel ekibi sektörünüze en uygun Outdoor Reklam çalışmasını sizlere sunarak ürün ve hizmetlerinin dolaylı yoldan satışlarının artmasına da önemli katkılar sağlar.
Sizde işini hakkı ile yapan yaratıcı bir reklam ajansı arıyorsanız adresiniz mutlaka İncir Yazılım olmalıdır...