Sahte Hesap Kapatma

  • Sahte Hesap Kapatma
Sahte Hesap Kapatma

Sahte Hesap Kapatma

Sahte hesaplar birçok kişinin ve firmanın en büyük mağduriyet yaşadığı durumların başında gelmektedir. Sahte hesaplar kişisel ve marka itibarına zarar verdiği için hızlı bir şekilde kapatılmaları gerekmektedir.

Sahte hesaplar birçok kişinin ve firmanın en büyük mağduriyet yaşadığı durumların başında gelmektedir. Sahte hesaplar kişisel ve marka itibarına zarar verdiği için hızlı bir şekilde kapatılmaları gerekmektedir. Profesyonel bir şekilde hizmet veren ajansların Sahte Hesap Kapatma hizmetlerinden yararlanarak hızlı bir şekilde çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyebilirsiniz...

Adınız veya Markanız Arandığında Sahte Hesaplar Mı Gözüküyor?

Adınıza, firmanıza veya markanıza yönelik olarak açılmış sahte hesaplar var ise ve siz bunu ciddiye almıyorsanız çok büyük bir yanlış yapıyorsunuz! Sahte hesaplar yapmış olduğunuz işi manipüle etmek veya itibarınızı düşürmek amacı ile açılmış olabilir. Bu tür hesaplara karşı önleminizi almaz iseniz ürün ve hizmet satışlarınızın olumsuz etkilenmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Anket şirketlerinin yapmış oldukları araştırmalarda yetişkin insanların %95'inin bir kişi, marka veya firma hakkında net bilgiler edinmek için arama motorlarını kullandıkları görülmüştür. Adınıza açılmış sahte hesapların araştırmalar sonucunda insanların karşısına çıkması maddi ve manevi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmanıza sebebiyet verebilmektedir.

Tüm Sosyal Medya Hesaplarında Sahte Hesap Kapatma Hizmetleri

Ankara İtibar yönetimi ajansı olan İncir Yazılım'da tüm sosyal medya kanallarına yönelik çalışmalar yürütülmektedir. Firmanız, şahsınız veya markanız adına açılmış olan sahte hesapların kapatılma işlemi oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Facebook'tan Linkedin'e, Wordpress'ten Blogspot'a varıncaya kadar birçok sosyal medya ve içerik kanalında online itibar yönetimi hizmetleri sunulmaktadır. Sektörün en tecrübeli bilişim ve hukuk uzmanlarını bünyesinde barındıran İncir Yazılım personelleri sayesinde itibar kaybı yaşamanın önüne geçebilirsiniz.

Sahte Hesapların Kapatılması Neden Önemlidir?

Sahte hesapların kapatılmasının gerekmesinin en önemli sebebi insanların %95'inin bir marka veya firma ile ilgili bilgi edinmek için çağımızın en önemli arama motoru olan Google'u kullanmasıdır. Sahte açılan hesapların sizin gerçek profilinizden önde çıkması itibarınızın yanlış yönlendirilmesine sebebiyet verebilmektedir.

İnternet kullanımının giderek daha da arttığı göz önüne alındığında online itibar yönetimi için adınıza veya firmanıza ait sahte hesapların kapatılmasına yoğunlaşmanız en mantıklı tercih olacaktır. Ankara itibar yönetimi ajansı olan İncir Yazılım profesyonellerinden sahte hesap kapatma hizmetleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve online itibar yönetimi hizmetleri ile alakalı olarak size özel fiyat teklifleri almak için İncir Yazılım ofislerine uğramanızı öneriyoruz...

 

Google Arama Sonucu Kaldırma
Önceki Google Arama Sonucu Kaldırma
Google Arama Sonucu Kaldı...

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.