Medya Ajansı

  • Medya Ajansı
Medya Ajansı

Medya Ajansı

Medya ajansı, yaşadığımız dijital dünyada güçlü bir marka oluşturmanın önemli bir parçalarından biri.

Ürün ve hizmetleri potansiyel müşterilere sunmak isteyen markalar için zorunluluk desek, yanlış olmaz. Hızla çoğalan sosyal ağlar sayesinde ileriyi gören şirketler, pazarlama, reklamcılık ve halkla ilişkiler konularında dönüşüme gitti. İncir Yazılım olarak bizler de sosyal medya sanatını anlamaya, optimize edip mükemmelleşmeye ve sınırları zorlamaya yöneldik.
Sosyal platformlar sürekli değişiyor. Facebook, Twitter gibi platformlar, kendi ağlarında “satın al” düğmesi entegre ettiler bile. Başarınız için bizler de değişiyoruz. Markanızı ileriye taşımak için insan psikolojisi anlayışımızı ve hikaye anlatımındaki uzmanlığımızı kullanıyoruz. Amaç ve hedeflerinize göre tasarlanmış bir sosyal medya stratejisi yaratabilmek adına sizinle birlikte yol alıyoruz.
Sizin için Neler Yapabiliriz?
İnsanların sosyal medyada harcadıkları günlük süre 120 dakika civarıdır. Her 5 kullanıcıdan birinin potansiyel bir müşteri olduğunu biliyor musunuz? Sosyal medya, sadece konuşmak ya da Instagram’da akşam yemeği fotoğrafını paylaşmak değil; yeniden pazarlama, yeni takipçiler edinme ve mevcut müşterileri elde tutmayı da kapsıyor. Telefonla arama ve iletişim formu araçlarına göre henüz yeni ancak uzman aracılığıyla yapıldığında, oldukça etkili bir yöntem.  “Kendin yap” modeli, artık şirketler için eskide kaldı diyebiliriz.
İncir yazılım, sosyal medya ajansı hizmetleriyle markanızı kalıcı bir şekilde parlatmayı hedeflemektedir. Öncelikle, sizinle doğru iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Özel analiz tekniklerimiz ışığında verileri değerlendirip hedef kitlenizi ve vakit geçirdikleri zaman dilimlerini belirliyoruz. Potansiyel müşterileriniz sosyal ağlarda aktif olduğunda, biz de aktif oluyoruz. Hafta sonu, tatil ya da akşam… Organik kitleniz neredeyse biz de orada olduğumuzdan emin olabilirsiniz.
Strateji, etkileyici içerik oluşturma, sosyal medya promosyonları, topluluk yönetimi, yarışmalar, ilgi çekici kampanyalar ve çok daha fazlasıyla sosyal medyanın tüm yönlerini ele alıyoruz. Profesyonel sosyal medya ajansı olarak işinize göre kısa vadeli sonuçlarla uzun vadeli marka oluşturma stratejileri geliştiriyoruz.
Medya Ajansı Hizmetlerimizden Faydalanın!
Dijital pazarlama ve takipçi arttırma stratejinizin bir parçası olan medya ajansı hizmetlerimizin nasıl başarılı bir şekilde kullanacağınızı öğrenmek veya yaklaşımımız hakkında daha fazla bilgi almak için ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. İster yeni bir marka olun, ister ağlarda yolunuzu kaybetmiş. Kurumsal kimlik ve marka saygınlığı kazanmak, gelirinizi arttırmak, kalıcı başarıya ulaşmak ve tutarlı olmak için hikayenizi bekliyoruz.

Sosyal Medya Ajans
Önceki Sosyal Medya Ajans
Sosyal Medya Ajans

Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz.