Hakkımızda

 

 

İNCİR YAZILIM

Web tasarım sektörüne giriş yapan İNCİR YAZILIM, kısa zamanda büyük mesafeler almıştır. Müşteri hizmetini ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutan İNCİR YAZILIM geleceğe emin adımlarla yürümekte ve web tasarım ve IT sektöründe bilinen bir firma olabilmek için sağlam adımlarla yol almaktadır.

Yaptığı işlerde titizlik ile kaliteye önem veren şirketimiz bünyesinde kendi alanlarında profesyonel personeller bulunmaktadır. Firmamız, Asp.Net, C#, Php, Ajax, jQuery, SQL gibi programlama dillerinde geliştirme yaparak, kendi sektöründe öncü bir kurum olmak için güvenilirlik ilkesini görev edinerek yaptığı tüm projeleri eksiksiz yerine getirmektedir.

Yurtiçinde güvenilir kuruluşlar ile çalışan İncir Yazılım müşterilerinin hosting ihtiyaçlarına sorunsuz olarak yanıt vermektedir.

Piyasaya ilk çıktığı günden beri en çok güvenilir kuruluş ibaresine sahip olmak için çaba sarf eden İNCİR YAZILIM kısa zamanda tanınarak referanslarını bir bir arttırmaya devam etmektedir.

Firmamız, günümüz teknolojisini iyi kullanarak rakiplerinin önüne geçmeye, sorun yaşatmadan gereksiz iş kaybının ve motivasyon bozukluğunun engellenmesine çalışmaktadır. İNCİR YAZILIM, gün içinde etkin desteği, esnek ücretleri ve uygun koşulları ile Web Tasarım sektöründe ileriye doğru yol almaya devam etmektedir.

Misyonumuz; her zaman güvenilir, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, isteklere yönelik çözümler üreten, kaliteye önem veren sektöründe ilerici bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz; uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yeniliklere öncülük eden, tüm beklentileri karşılayan ve müşterilerine güven veren bir işletme olmak.

-

INCIR SOFTWARE

INCIR SOFTWARE, entering the web design, has taken great distances in a short time. Customer service and reliability in the foreground INCIR SOFTWARE walks confidently to the future and takes firm steps to become a well-known company in web design and IT sector.

There are Professional staff in our company which gives emphasis on quality and rigor. Our company develops programming languages such as Asp.Net, C #, Php, Ajax, jQuery, SQL, and fulfills all the projects by taking reliability as a principle to become a leading institution in its sector. 

Incir Software working with reliable organizations in Turkey responds to hosting needs smoothly.

Since its inception in the market, INCIR SOFTWARE, which has been working hard to have the most reliable organization label, has been recognized in a short time and continues to increase its references.

To get ahead of the competition by using today's technology well , we work without any problems to prevent unnecessary job loss and motivation disorder. INCIR SOFTWARE continues to move forward in the web design industry with effective support throughout the day, flexible fees and favorable conditions.

Our mission is; To be a progressive institution in the sector which is always reliable, keeps customer satisfaction in front, produces solutions for willingness and gives importance to the quality.

Our vision is; To be a , world-class, contemporary business recognized in international platforms, pioneering innovations, meeting all expectations and reassuring customers.

Sizin için yazılım geliştiriyoruzfacebook twitter instagram linkedin google plus

BÜLTEN

Yeni yazılım ve fırsatlardadan haberdar olmak için kayıt olun* Söz veriyoruz, spam mail göndermeyeceğiz!