Instagram Reklamları

 

Instagram Reklamları

Instagram, 400 milyondan fazla kullanıcı kitlesi ile dünyanın en büyük mobil reklam platformları arasında yer almaktadır.

Firmanızın ya da işletmenizin ürün ve hizmetlerini yüksek etkileşim oranı ile yayınlayabilirsiniz. Bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda Instagram reklamlarınız ilgili kitlelere ulaşır.

Facebook reklamları ile ilgili benzer özelliklere sahip olan Instagram reklamları ile ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapmak, marka bilinirliğini arttırmak, web sitelerinin trafiğini arttırmak, müşterilerle iletişimde olmak ve satış elde etme gibi konularda önemli geri dönüşler alabilirsiniz.

-

Instagram Ads

Instagram is among the world's largest mobile advertising platforms with over 400 million users. You can publish your company or its products and services with high interaction rates.

Instagram ads reach the relevant masses in the direction of your budget and your target.

With Instagram ads that have similar features with Facebook ads, you can get important feedback about your products and services such as promoting your brand, increasing your brand awareness, increasing your website traffic, contacting customers and getting sales.

Sizin için yazılım geliştiriyoruzfacebook twitter instagram linkedin google plus

BÜLTEN

Yeni yazılım ve fırsatlardadan haberdar olmak için kayıt olun* Söz veriyoruz, spam mail göndermeyeceğiz!